KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12433226

nr 1243 3226

Gunnar Zetterström

(1902-1965), Sverige

Oljemålning, Stockholm. Olja på pannå, signerad. 45x60

Gunnar Zetterström, född 1902 i Stockholm, död 1965, svensk målare.

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 25 mars 2019
kl 20:36:08

Gunnar Zetterström

Läs mer om Gunnar Zetterström